20.5.2024. Ενδοσχολική επιμόρφωση εκπαιδευτικών στο 1ο & 5ο Δ.Σ. Παλαιού Φαλήρου

Τη Δευτέρα 20.5.2024 πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου ΓΕΛ Παλαιού Φαλήρου τρίωρη ενδοσχολική επιμόρφωση (5.30-8.30) για  εκπαιδευτικούς ποικίλων ειδικοτήτων των 1ου, 5ου και 12ου Δ.Σ. Παλαιού Φαλήρου με τίτλο «Παιχνίδια επιχειρηματολογίας». Πρόκειται για τον δεύτερο κύκλο του σεμιναρίου ρητορικής για εκπαιδευτικούς του Παλαιού Φαλήρου, που ξεκίνησε τον Φεβρουάριο του 2024 στο 12ο Δ.Σ. Παλαιού Φαλήρου. Εισηγήτρια του σεμιναρίου ήταν η Φωτεινή Εγγλέζου, Πρόεδρος του ΙΡΕΣΕ. Ευχαριστούμε τη Διευθύντρια του 1ου Δ.Σ. Παλαιού Φαλήρου, κα Ευδοξία Παπαδοπούλου για την εξαιρετική διοργάνωση και φιλοξενία της επιμόρφωσης όσο και τους εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν με ξεχωριστό ενθουσιασμό και ενδιαφέρον στα παιχνίδια επιχειρηματολογίας.